BODRUM REHBERİ 

Home ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Mavi Tur ] Bodrum Restoranlar ] Emlak ] Bodrum Bilgi ] E Posta ]

Home ] Up ]

 

 

Home ] Up ] Yeme İçme ] Bodrum Restoranlar I ] Konacık Restoranlar ] Bitez Restoranlar ] Ortakent Restoranlar ] Turgut Reis Restoranlar ] Kadıkalesi Restoranlar ] Yalikavak Restoranlar ] Gümüşlük Restoranlar ] Gündoğan Restoranlar ] Gokcebel ] [ Gölköy Restoranlar ] Göltürkbükü Restoranlar ] Torba Restoranlar ] Güvercinlik ] Mazı Restoranlar ] Akyarlar ] Gumbet ]

 

Bodrum Guide

Bodrum  Yesilyurtlularda 

Kiralik Villa

Yalıkavak Satılık Malikane Turgutreis Teras evleri Satılık Villa

Öztürk Muhasebe

 

 

GÖLTÜRKBÜKÜ (eski GÖLKÖY)

 

Zeytin Ocakbasi restoran GÖLKÖY

Torba-Yalıkavak yolundan Gölköy'e sapınca hemen yol üzerinde yer alan Zeytin Restoran,  8 dönüm arazi üzerinde ve doğayla uyum içinde yapılmış. Ocakbaşı tarzında hizmet veren Zeytin'de balık dışında bütün et, ızgara çeşitleri var. Mutfağının temizliğinden emin olan Zeytin'de açık mutfak sistemi var. Zeytin yemeklerinin kalitesi konusunda oldukça iddialı.

Alesta

357 73 76

Deniz ürünleri ve  meze ağırlıklı bir restoran. Kış aylarında kapalı.Gölköy Zeytin, Ocakbaşi et mangal Sekiz donum arazide zeytin ağaçlarına hiç dokunulmadan inşa edilmiş bu restoran da balık dışında bütün ızgara çeşitlerinin denemek mümkün. Yeşiller içinde hoş bir mekan.

Gölköy Yunan Tavernası

ATAMİ

Cennet koy caddesi no: 48 Gölköy
 Tel: 0 252 3577416-17-18
Fax: 0 252 3577419-21
 
Gölköy’e araba ile 10 dakika uzaklıkta Cennet koyunda bulunan Atami otelin restoranında vejetaryen ve Türk mutfağı hakim. Vejetaryen yemekleri günlük değişen, taze yöre otlarının ve sebzelerinin kullanıldığı geniş bir mönü ile

Tampa

Gölköy Türkbükü arasında eski Maça Kızının yerinde bulunan Tampa yol ile deniz arasına yayılmış. Tampaya giriş minimum harcama kabul edilerek  35.000.000 ödenerek giriliyor ve bu rakam gün boyunca harcanıyor. Tampa Deniz üzerinde iskeleler ile oldukça geniş bir alana yayılmakta.                   

Antique

Gölköy Türkbükü yolu üzerinde Yalı Mevkii

357 71 15

Her şeyin çok çabuk değişebildiği Bodrum’da yıllardır değişmeyen koruyan eski tarzda bir meyhane/restoran. Öğle ve akşam yemekleri için ev yemekleri servisi yapılıyor. Denizin hemen yanındaki yazlık bölümü çardak altında. Kışlık kısmi ise antikalarla dekore edilmiş.

Wookies

Gölköy

Wookies, Gölköy’de sahilde hemen otoparkın yanında yer almakta. Değişik  bir atmosferi var. Bar, restoran ve beach olarak hizmet veriyor. Wookies’in devamlı değişen ve yenilenen bir mönüsü var. Müzik çok iyi seçilmiş. Hit olmuş ve olacak parçalar çalınıyor.

Picante

Bodrum’daki Pikante Restoran 2001 yılında Havana Beach clube katildi. Akşam hafif bir akşam yemeği sunan Picante gecenin ilerleyen saatlerinde  bar ve gece kulübüne dönüşmekte.

SAFRAN
Menemene çıkmazı No:4 , Göltürkbükü
Tel/Fax: 0 252 3775631
Gölköy-Türkbükü arasında açılan SAFRAN artık yalnızca geceleri değil, gündüzleri de açık. Dekorasyonuyla Bodrum’un ilk yıllarına doğru bir zaman yolculuğuna çıkartan SAFRAN, gündüzleri plaj, akşamları restoran ve geceleri de gece kulübü olarak hizmet veriyor. İşletmeciliğini Nahide Büyükkaymakçı’nın üstlendiği SAFRAN tüm İstanbul ekibini de Bodrum’a taşıdı.

Princess Hotel De Luxe

 Bali restoran Bali mutfağı ve uzak doğu ve Akdeniz  mutfaklarını sunuyor. Otel dışından gelen misafirlere de hizmet veren Bali 20.00 ile22.30 arası açık.  

Refik Yeni

Otel Alabanda by Pablo 02523577636  İstanbul Asmalimescit semtinde 1954 yılından beri hizmet veren Refik, Bodrumda bir yeni şube açtı. Refik'in unlu sulu yemekleri, ızgara ve mezelerine ilaveten Ege otları ve deniz ürünleri mezeleri de mönüye katilmiş. Her gün saat 17.00 den itibaren acık. 

ORKİDE Oteli

Golkoyde yer alan orkide küçük oteli, gündüzleri Beach Club akşamları ise restoran hizmeti olarak hizmet veren  tesisi ile Gölköy'deki uygun fiyatlı yerlerden birisi. 

Selvi  Beach Klub,

Gölköy

 küçük  bir lokanta ve plaj. Havuzu ve park yeri var. Plajı iri kumlu. Mönüde kahvaltı, başlangıçlar, salatalar, krepler, dürümler, makarnalar, tavuk ve et ağırlıklı ana mönüler, mantı, sac böreği ve tatlılar var. Her gün belli sayıda sıcak yemek de yapılıyor.  

Levendiz Meyhanesi

Gölköy Bianca da bir Yunan tavernası olan Levendiz 90 liraya fiks Mönü sunuyor. Bu fiyata canlı müzik, yerli içkiler, mezeler, balık ve tatlı yemek dahil.Levendiz saat gece 00.01 kadar acık.

 

 
 

Home
Up

Yesilyurtlular Tatil sitesi kiralik Villa

 

 

Home ] Up ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Mavi Tur ] Emlak ] Bodrum Bilgi ] E Posta ]

[ Home ] [ Up ]  Copyright © Bodrum Rehberi