BODRUM REHBERİ 

Home ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Mavi Tur ] Bodrum Restoranlar ] Emlak ] Bodrum Bilgi ] E Posta ]

Home ] Up ]

 

 

Home ] Up ] Mavi Yol ] Tekne Yapımı ] Süngercilik ] Marinalar ] Marmaris Fethiye ] [ Bodrum Kupası ]

 

Bodrum Guide

Bodrum  Yesilyurtlularda 

Kiralik Villa

Yalıkavak Satılık Malikane Turgutreis Teras evleri Satılık Villa

Öztürk Muhasebe

 

 

Bodrum Kupası

Bodrum Kupası ERA Bodrum Yelken Kulübü tarafından her yıl düzenlenen bir Ahşap Yelkenli Yat yarışıdır. Kupanın esas amacı, Bodrum'un charter filosundaki kaptanlar ve mürettebatın yelken bilgilerini ve yeteneklerini geliştirmektir. Bu yarış aynı zamanda her yıl gezi sezonunun bitişinin kutlamasıdır, normalde ayrı ayrı gezilere çıkan bu charter yatlarının dostça bir ortamda bir araya gelmesini sağlar.

BODRUM KUPASI,

1989 yılından bu yana her yıl Ekim ayının üçüncü haftası düzenlenmektedir.

Kupanın bir başka amacı da, -yarışan yatlarda misafirler de bulunabildiğinden-, gezi sezonunu uzatmaktır. Türk ya da yabancı bayraklı, özel ya da değil, pek çok yat kendine uygun kategoriler içinde yarışa katılmaktadır.

Yarışmanın heyecanına ek olarak, tüm katılımcılar her günün sonunda yatlar yan yana demirlediğinde eğlenmek ve gemicilerin her zaman anlattığı anılarını paylaşmanın tadını çıkarırlar.

Bodrum'un devasa ahşap yat filosunun yelkenleri ile dolan ufuk çizgisi, hayat boyu unutulamayacak bir görüntüdür.
 

 


 

 

 

 

Home
Up

Yesilyurtlular Tatil sitesi kiralik Villa

 

 

Home ] Up ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Bodrum Restoranlar ] Emlak ] Bodrum Bilgi ] E Posta ]

[ Home ] [ Up ]  Copyright © Bodrum Rehberi