BODRUM REHBERİ 

Home ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Mavi Tur ] Bodrum Restoranlar ] Emlak ] Bodrum Bilgi ] E Posta ]

Home ] Up ]

 

 

Home ] Up ] Bodrumda Bu Hafta ] Hayvan Hakları ] Bodrum Linkler ] Mesafeler ] Bankalar ] Ulaşım ] Havaalanı ] Sağlık ] Sinema ] Konserler ] Plaj Klüpleri ] Sanat Galerileri ] Gezilecek Yerler ] [ Alışveriş ] Dalış Okulları ] Hayvan Hakları ] Telefonlar ] Oteller ] İklim ] Gümrük ] Festivaller ] Pazarlar ] Mavi Bayraklı Plajlar ] Bodruma Yakışanlar ] Feribot ] Park Yerleri ]

 

Bodrum Guide

Bodrum  Yesilyurtlularda 

Kiralik Villa

Yalıkavak Satılık Malikane Turgutreis Teras evleri Satılık Villa

Öztürk Muhasebe

 

 

Kale Caddesi

İskele meydanından başlayan Kale Caddesi’nde çok sayıda mücevher, derici, butik yer alır. İskele Meydanı ve Adliye Cami arasındaki sağlı solu yer alan bu dükkanlar arasında birkaç banka ve döviz bürosu da yer alır.

Oasis

Oasis alışveriş Merkezi'nin temelleri 1997 yılında atıldı. Yaz-kış açık olan Oasis'te, 120 tane dükkan var. Doğu ve batı mimarisin karışımını sunan Oasis'de 8 avlu ve meydan, birçok havuz, heykeller, palmiyeler, hurma ağaçları ve zeytinler var . Oasis birçok dükkanın yanı sıra, gösteri meydanı, cep sinemaları, sanat galerisi, yiyecek içecek bölümleri, eğlence üniteleri, barları, çocuk parkı ve kreşi ile herkese hitap ediyor. Ücretsiz parkı ve ulaşımının çok kolay olması Oasisi çok popüler kılar. Yaz aylarında ve tatil günlerinde Oasiste birçok konser ve kültürel etkinlikler yer alıyor.

Marina Alışveriş Merkezi

Karada Marinada yer alan alışveriş merkezinde bir süper market, birçok butik dükkan, bir kitapçı, iki adet Kafe yer alıyor. Yat Limanının eşişiz manzarasının sunan bu kafelerde oturmak çok keyifli. D&R Kitapçısı, Gima Süper market, Parfümeri, Optik, araba kiralama bu dükkanlardan bazıları..

Koçtas

Özellikle her türlü inşaat malzemesi satılan Koçtas, Bodrumdaki en önemli alışveriş merkezlerinden birisi. Beyaz eşya, klimalar, elektrik malzemesi, hazır mobilya, inşaat malzemeleri, bahçe malzemesi ve çiçek satılıyor.

Metro

Bodrumda da bir şube açan Metro'da elektrik malzemeleri, mobilya, kırtasiye, elektronik aletler, tekel maddeleri, balık, et ve yiyecek içecek ve aklınıza ne gelirse satılıyor. Alışveriş yapmak için şirket adına bir kart çıkartmak gerekiyor. Kaydınız varsa günlük kartta çıkartılabiliyor. Kredi kartı kabul edilmiyor. 

Migros MMM

Bodrum yarımadasına yayılmış Migros mağazalarında her türlü ihtiyacınızı karşılamanız mümkün. Yiyecek, Giyim, kırtasiye, ev aletleri bölümleri var.

Gima 
Bodrum, Yalıkavak ta iki Süpermarket açan Gima yiyecek, ev aletleri, kırtasiye, temizlik malzemeleri gibi reyonlarla hizmet veriyor. 

Cumhuriyet Caddesi

Bodrumun en ünlü alışveriş caddelerinden biri olan Cumhuriyet Caddesinde birçok hatıralık eşya, kuyumcu, deri dükkanı, kitapçı dükkanı var. Bodrumun en kalabalık caddesi olan Cumhuriyet caddesinde  yan yana yürümek bile zor. Penguen Kafeden sonra sadece kara tarafında binalar olan  Cumhuriyet Caddesinin bu son bölümünde birçok restoran, bar, pansiyon ve otel  yer alır.

Neyzen Teyfik Caddesi

Az sayıda dükkanı barındıran Neyzen Teyfik Caddesinde daha çok restoranlar, barlar yer alır.  Halı, hediyelik eşya dükkanları az sayıda olmakla beraber yer alır. 

 

 

 

 

Home
Up

Yesilyurtlular Tatil sitesi kiralik Villa

 

 

Home ] Up ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Mavi Tur ] Bodrum Restoranlar ] Emlak ] E Posta ]

[ Home ] [ Up ]  Copyright © Bodrum Rehberi