BODRUM REHBERİ 

Home ] Mavi Yol ] Tekne Yapımı ] Süngercilik ] Marinalar ] Marmaris Fethiye ] Bodrum Kupası ]

Home ] Up ]

 

 

Home ] Up ] [ Bodrum Bodrum ] Bodrum Gökova ]

 

Bodrum Guide

Bodrum  Yesilyurtlularda 

Kiralik Villa

Yalıkavak Satılık Malikane Turgutreis Teras evleri Satılık Villa

Öztürk Muhasebe

 

 

   

 
View Larger Map

ÖRNEK TUR PROGRAMI

1. GÜN Bodrum'a varış ve Bodrum yat limanına transfer. Welcome Cocktail sonrası yatta akşam yemeği ve geceleme.

2. GÜN
Kahvaltı sonrası kristal berraklığı ile bilinen Akvaryum Koyu'na hareket. Dalma, yüzme ve güneşlenme arasından sonra sıcakkanlı insanları ile şirin bir balıkçı kasabası olan Çökertme Koyu'na hareket. Akşam yemeği ve geceleme.

3. GÜN
Kahvaltı sonrası Gökova Körfezi'ne hareket. Çam ormanlarının çevirdiği doğal güzelliği ile büyüleyen Çatı koyu'na varış. Akşam yemeği ve geceleme.

4. GÜN
Kahvaltı sonrası mercan kayalıklarının çevrelediği 7 Adalar'a hareket. Dalma, yüzme ve güneşlenme imkanı. Akşamüstü beş çayı için güllük ağaçları ile çevrili doğal liman Küfre'ye hareket. Akşam yemeği ve geceleme.

5. GÜN
Kahvaltı sonrası Antonyus ve Kleopatra'nın bir süre yaşadığı eşsiz bir kumsalı bulunan Sedir Adası'na hareket. Öğle yemeği sonrası Söğüt'e hareket.. (İsteyenler buradan minibüs ile Marmaris'e gidebilirler.) Akşam yemeği ve konaklama.

6. GÜN
Kahvaltı sonrası 1. Dünya Savaşı sırasında İngiliz donanmasının saklanıp liman olarak kullandığı çam ağaçları ile çevrili doğal liman İngiliz Limanı'na hareket. Öğle yemeği sonrası deniz ile birleşen tatlı su kaynağı Ballısu'ya hareket. Akşam yemeği ve konaklama.

7. GÜN
Kahvaltı sonrası tarihi M.Ö. dokuzuncu yüzyıla dayanan Keramos'un psikoposluk yaptığı psikoposluğun merkezi Kerme Körfezi'ne hareket. Burada Zeus Tapınağı, freskler ile süslenmiş Bizans Kilisesi, Antik Su Kanalları ve Anıt Mezarları'nı görebilirsiniz. Akşam üstü termal suları olan çamur banyosu yapabileceğiniz Kara Ada'ya hareket. Akşam yemeği ve geceleme Bodrum Limanında.

8. GÜN
Kahvaltı sonrası yattan transfer.


 

 


 

 

 

Home
Up

Yesilyurtlular Tatil sitesi kiralik Villa

 

 

Home ] Up ] Halikarnas ] Bodrum Kalesi Muze ] Bodrum Yarimadasi ] Bodrum Yakininda ] Mavi Tur ] Bodrum Restoranlar ] Emlak ] Bodrum Bilgi ] E Posta ]

[ Home ] [ Up ]  Copyright © Bodrum Rehberi